Ładowanie Szkolenia

« powrót do kalendarza

  • To event minęło.

Pokaz Charmin Rose

13 października 2019 10:00 - 15:00

|

I CZĘŚĆ

1. MEDYCZNE SUROWCE W KOSMETOLOGII. TXC STAIN THERAPY – bezpieczeństwo stosowania kwasu traneksamowego – substancji powszechnie stosowanej w medycynie. W połączeniu z najbardziej stabilną postacią witaminy C stanowi skuteczną broń do walki z przebarwieniami, podrażnieniami oraz rumieniem skórnym. 2. NOWOŚĆ! WATER BOX – NA RATUNEK SPRAGNIONEJ SKÓRZE. Odmładzająca siła nawilżenia! Nowatorska technologia LPMChR łącząca pięć ekstraktów z alg morskich i nowoczesny promotor, który zwiększa penetrację składników aktywnych. Zastosowana technologia w towarzystwie różnych mas cząsteczkowych kwasu hialuronowego tworzy doskonałą kurację dla skór przesuszonych po lecie.

II CZĘŚĆ

3. NOWOŚCI CHARM MEDI®. Rożne metody terapii docelowej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb skóry. Gama nowych preparatów kosmetycznych z linii CHARM MEDI®. Kwas migdałowy, retinol oraz krystaliczna, bvnowej generacji postać witaminy C zastosowane w różnych procedurach zabiegowych.

III CZĘŚĆ

4. LOSOWANIE NAGRODY! Wśród uczestników seminarium zostanie rozlosowana nagroda: nowości produktowe z linii CHARM MEDI® o wartości 595 zł. III CZĘŚĆ

 

Cena wejściówki 50 zł, zawiera: 1. Uczestnictwo w seminarium szkoleniowym – omówienie i prezentacja zabiegów, nowości kosmetycznych i zmian w ofercie marki. 2. Prezent na wejściu – kupon rabatowy na Reti-C 50 ml w nowej odsłonie za 1,23 zł* (cena katalogowa 125 zł). 3. Formularz zamówieniowy – rabat do 35% na produkty i zestawy zabiegowe prezentowane podczas seminarium – zamówienia tylko w dniu seminarium na dowolną ilość produktów i zestawów zabiegowych. W dniu seminarium istnieje możliwość zakupu dwóch certyfikatów dokumentujących uczestnictwo w szkoleniu, każdy w cenie 50 zł. Przy zakupie dwóch certyfikatów otrzymasz serum stymulujące wzrost rzęs CharmLash 3,2 ml (wartość detaliczna 290,00 zł) w PREZENCIE.

 

Pokaz odbędzie się w naszej placówce szkoleniowej we Wrocławiu przy ulicy Komuny Paryskiej 39-41

Szczegóły

Data:
13 października 2019
Czas:
10:00 - 15:00
Rodzaj szkolenia:
,

Organizator

Kontact
Telefon:
884 787 526
Email:
szkolenia@kontact.pl