Ładowanie Szkolenia

« powrót do kalendarza

  • To event minęło.

Mikrodermabrazja korundowa- warsztaty

30 września 2019 13:00 - 18:00

|

200zł

Mikrodermabrazja korundowa to jeden z zabiegów, gdzie efekty widoczny jest już po wykonaniu pierwszego z serii! Dzięki intensywnemu tlenku glinu – małych złuszczających kryształków z powierzchni skóry natychmiast znika martwy naskórek, a co za tym idzie skóra staje się widocznie rozjaśniona, elastyczna i sprężysta.

Mikrodermabrazja korundowa wykorzystuje podciśnienie, dzięki któremu wypycha kryształki korundu. W czasie złuszczania kryształki uderzają o powierzchnie skóry, złuszczając ja i lekko zasysając, dzięki czemu kosmetolog nie stosuje nacisku na skórę, a jedynie przesuwa końcówkę aparatu po powierzchni skóry. Złuszczony naskórek, zanieczyszczenia i zużyte kryształki są natychmiast odsysane z powierzchni skóry i odprowadzane do osobnego pojemnika.

Po zabiegu mikrodermabrazji skóra staje się jaśniejsza, świeższa, gładsza i bardziej elastyczna. Dzięki głębszej mikrodermabrazji możliwe jest spłycenie blizn i rozstępów, redukcja lub całkowita eliminacja drobnych zmarszczek, zmniejszenie porów i przebarwień.

W programie:
-mikrodermabrazja korundowa- wskazania i przeciwskazania
-różnice między mikrodermabrazją diamentową a korundową
-lifting twarzy
-usuwanie nierównego kolorytu
-usuwanie blizn potrądzikowych i zaskórników
-wykonanie zabiegu na modelkach- ćwiczenia

koszt 200zł

warsztaty w małych grupach max. 4 os

Szczegóły

Data:
30 września 2019
Czas:
13:00 - 18:00
Koszt:
200zł
Rodzaj szkolenia:

Organizator

Kontact
Telefon:
884 787 526
Email:
szkolenia@kontact.pl

Inny

cena
200zł