Ładowanie Szkolenia

« powrót do kalendarza

  • To event minęło.

Makijaż permanentny Microblading

2 października 2019 09:00 - 17:00

|

Makijaż permanentny metodą Microblading to obecnie najbardziej pożądany przez klientki makijaż brwi. Pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, gwarantujący bardzo naturalny wygląd. Polega na wprowadzeniu pigmentu za pomocą mikro ostrza do warstwy kolczystej naskórka. Efekt zabiegu utrzymuje się najczęściej 6 miesięcy, maxymalnie do 12 miesięcy. Po tym czasie można kontynuuować i umówić się na kolejny zabieg.

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA!

ĆWICZENIA NA MODELKACH JUŻ OD PIERWSZEGO DNIA!

ZAINWESTUJ W MAKSYMALNIE PRAKTYCZNĄ WIEDZĘ!

 

Wybierając kursy makijażu permanentnego w Centrum Szkoleniowym Agencja Kontact inwestujesz w intensywny trening umiejętności oraz prawdziwy rozwój zawodowy. Nasze wszystkie szkolenia wyróżnia program oparty o ćwiczenia na modelkach, dzięki którym szybko przyswoisz sobie konkretne umiejętności i wyeliminujesz błędy oraz zweryfikujesz wszystkie wątpliwości.

Podczas szkolenia zapewniamy materiały eksploatacyjne: profesjonalny sprzęt, igły / moduły, pigmenty oraz znieczulenie. Nie ponosisz, żadnych dodatkowych kosztów szkolenia.

Reprezentujemy najwyższy poziom mikropigmentacji oraz wszystkich realizowanych szkoleń.

 

CO OBEJMUJE INDYWIDUALNE SZKOLENIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO?

  • moduł teoretyczny, który usystematyzuje i uzupełni Twoją wiedzę oraz wszystkie zagadnienia poprzedzające wykonanie profesjonalnego makijażu permanentnego
  • naukę optymalnego doboru barwników do typu urody i karnacji Klientki
  • ćwiczenie na sztucznej skórze
  • ćwiczenie na modelkach od pierwszego dnia szkolenia
  • skrypt szkoleniowy
  • materiały szkoleniowe (wzory dokumentacji zabiegowej, lista przeciwwskazań itp.)
  • materiały eksploatacyjne (igły / moduły, pigmenty, znieczulenie itp.)
  • certyfikat ukończenia kursu

 

TRENER MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Nasze kursy indywidualne prowadzi trenerka i aktywna linergistka z wieloletnim doświadczeniem, która w przystępny, zrozumiały i skuteczny sposób przekazuje praktyczną wiedzę, pomaga eliminować błędy oraz maksymalnie koncentruje się na prawdziwych potrzebach kursantki. Wszystkie autorskie programy szkoleniowe realizuje w sposób rzetelny i wykorzystuje każdą minutę aby zapewnić uczestniczce maksimum korzyści.

REZERWACJA TERMINU SZKOLENIA

Rezerwacja terminu szkolenia następuje wyłącznie po wpłaceniu zaliczki na konto firmy w kwocie 200,00zł. Zaliczkę należy wpłacić najpóźniej tydzień przed terminem szkolenia lub bezpośrednio po ustaleniu terminu szkolenia. W tytule przelewu proszę wpisać: „ZALICZKA ZA KURS MIKROPIGMENTACJI W DNIACH………..”

W razie nie zgłoszenia się na szkolenie zaliczka nie jest zwracana. Szkolenie można odwołać lub przełożyć najpóźniej do 2 dni przed wyznaczoną datą.

 

Można zabrać na kurs swoją modelkę lub modelki po wcześniejszym zgłoszeniu i wpisaniu w grafik szkolenia tel. 884 787 526 dział szkoleń.

Terminy szkoleń ustalane są indywidualnie.

Szkolenie dla zaawansowanych:

Czas trwania 8h
Cena 1200zł

Szkolenie dla początkujących:

Czas trwania 16h
Cena 2200zł

Szczegóły

Data:
2 października 2019
Czas:
09:00 - 17:00
Koszt:
Rodzaj szkolenia:

Organizator

Kontact
Telefon:
884 787 526
Email:
szkolenia@kontact.pl