Ładowanie Szkolenia

« powrót do kalendarza

  • To event minęło.

Makijaż permanentny brwi metodą cienia

11 marca 2019 09:00 - 17:00

|

1000zł

Aby wykonać doskonały makijaż permanentny niezbędny jest dobry sprzęt i akcesoria oraz wysokiej jakości pigmenty. To dopiero połowa sukcesu, druga zależy od kompetencji, konkretnych umiejętności manualnych i zaawansowanych techniki wykonania zabiegu.

 

Realizowane zagadnienia:

– teoria mikropigmentacji tj.: podstawy prawne dotyczące wykonania zabiegu, warunki higieniczno sanitarne, niezbędne akcesoria, gospodarka odpadami medycznymi, omówienie sprzętów dostępnych na rynku, analiza kolorystyczna-wiedza o pigmentach, wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, pomiary i szkic, znieczulenia, pielęgnacja po zabiegu, zalecenia, dopigmentowywanie.

– brwi metoda cienia (kompaktowa)

 

Po ukończonym szkoleniu wręczymy Ci certyfikat potwierdzający nowo zdobyte umiejętności i 10% RABATU NA POZOSTAŁE SZKOLENIA Z MIKROPIGMENTACJI. Certyfikaty wliczone są w cenę szkolenia podobnie jak wszystkie materiały dydaktyczne. Wystawiamy również certyfikat na życzenie Klienta w języku obcym za dodatkową opłatą.

UWAGA! Kursantów prosimy o zabranie na kurs fartucha ochronnego. Długie paznokcie i tipsy uniemożliwiają prace.

 

REZERWACJA TERMINU SZKOLENIA

Rezerwacja terminu szkolenia następuje wyłącznie po wpłaceniu zaliczki na konto firmy w kwocie 20% ceny szkolenia tj. 560zł. Zaliczkę należy wpłacić bezpośrednio po ustaleniu terminu szkolenia. W tytule przelewu proszę wpisać: „ZALICZKA ZA KURS MIKROPIGMENTACJI W DNIACH………..”

W razie nie zgłoszenia się na szkolenie zaliczka nie jest zwracana. Szkolenie można odwołać lub przełożyć najpóźniej do 2 dni przed wyznaczoną datą.

 

Można zabrać na kurs swoją modelkę lub modelki po wcześniejszym zgłoszeniu i wpisaniu w grafik szkolenia tel. 884 787 526dział szkoleń.

Terminy szkoleń ustalane są indywidualnie.

Czas trwania 8h
Cena 1000zł

Szczegóły

Data:
11 marca 2019
Czas:
09:00 - 17:00
Koszt:
1000zł
Rodzaj szkolenia:
,

Organizator

Kontact
Telefon:
884 787 526
Email:
szkolenia@kontact.pl

Inny

cena
1000zł