Ładowanie Szkolenia

« powrót do kalendarza

  • To event minęło.

Makijaż kobiety dojrzałej+Makijaż w stylu Kim Kardashian

17 lipca 2019 10:00 - 17:00

|

400

Jednym z najtrudniejszych do wykonania makijaży jest “makijaż kobiety dojrzałej”. Wymaga on niezwykłej precyzji i staranności, a przede wszystkim umiaru. Ponieważ wraz z upływem lat zmienia się gęstość skóry, twarz traci swe dotychczasowe kontury, a cera często nabiera innego odcieniu, tak ważnym jest, by świadomie wykonywać makeup.
Makijaż potrafi zdziałać cuda – podnieść optycznie powieki, które straciły swą elastyczność, zakryć niedoskonałości cery i powiększone pory, napiąć i “wyrzeźbić” twarz.

W czym tkwi sekret urody hollywoodzkiej gwiazdy? Bazą perfekcyjnego makijażu Kim jest zawsze idealnie wykonturowana twarz oraz złoto-brązowy makijaż oczu, który nadaje spojrzeniu eleganckiego, ale też seksownego wyrazu. Modelowanie twarzy Jest to idealny sposób, aby zarówno podkreślić atuty jak i ukryć mankamenty.

Konturowanie polega na „zabawie” ze światło-cieniem, a dokładnie z jasnymi i ciemnymi odcieniami podkładu i pudru. Jeśli chcesz się nauczyć wykonywać taki makijaż zapraszamy na szkolenie.
Czas trwania 6h

Koszt 400 zł

Szczegóły

Data:
17 lipca 2019
Czas:
10:00 - 17:00
Koszt:
400
Rodzaj szkolenia:

Organizator

Kontact
Telefon:
884 787 526
Email:
szkolenia@kontact.pl

Inny

cena
400