Ładowanie Szkolenia

« powrót do kalendarza

  • To event minęło.

Kim Camelia -Efekt Kim Kardashian z Nicoletta Victor

18 października 2019 10:00 - 16:00

|

KIM KARDASHIAN EFECT + VOLUME szkolenie 2w1

Podążasz za trendami mody? Pragniesz nauczyć się czegoś nowego? Chcesz zaoferować swoim klientkom nową modną stylizację oka ?

Po ukończeniu tego szkolenia wzbogacisz swoją ofertę i zdobędziesz więcej nowych klientek. Będziesz umieć stworzyć stylizację oczu która jest popularna wśród setek tysięcy kobiet na świecie. Jest to ostatnio najbardziej pożądane modelowanie oka wśród klientek.

Stylizacja ta inspirowana jest stylem Kim Kardashian, bazująca na aplikacji rzęs techniką “ząbkową” dającą nieprawdopodobny efekt “rozgwiazdy” dzięki min. perfekcyjnie dobranym rzęsom o trzech różnych długościach, stopniowanych co 2mm oraz innym trikom 😉

Metoda Kim Volume pozwala stworzyć wspaniały efekt nawet na małych oczach i słabych rzęsach. Jest to efekt zagęszczenia o minimalnym obciążeniu!

Szkolenie to dedykowane jest  dla stylistek z doświadczeniem w wykonywaniu aplikacji metodą 1:1 lub objętoścową.

Program szkolenia obejmuje również naukę metody light lub mega volume!

Jesteś po szkoleniu podstawowym i chciałabyś się nauczyć jak tworzyć piękne wachlarze? A może robisz już stylizacje 2/3d ale nadal nie jesteś zadowolona z efektów swojej pracy

Na naszych  zajęciach poznasz jedną z najszybszych metod tworzenia kępek które  zawsze  są idealne dzięki czemu przyśpieszysz swój czas pracy ,a jakość Twoich usług wzroście o 100%.

Czas szkolenia 6h

Cena:799 zł Cena Warsztatowa

Szkolenie obejmuje szeroki multimedialny blok teoretyczny  oraz ćwiczenia praktyczne na główce treningowej .

Szczegóły

Data:
18 października 2019
Czas:
10:00 - 16:00
Koszt:
Rodzaj szkolenia:

Organizator

Kontact
Telefon:
884 787 526
Email:
szkolenia@kontact.pl