Ładowanie Szkolenia

« powrót do kalendarza

  • To event minęło.

Makijaż Spotlight+Cut Crease

16 lipca 2019 10:00 - 16:00

|

300 zł

Spotlight to technika, gdzie oko gra w makijażu główną rolę. Centralna część powieki jest jaśniejsza od zewnętrznego i wewnętrznego kącika, które są pokryte ciemniejszym, matowym cieniem. Rozświetlenie środkowej części sprawia, że oczy wizualnie są większe, a spojrzenie jest podkreślone i odpowiednio wyeksponowane. Make-up spotlight pozwoli Ci precyzyjnym cieniowaniem uwypuklić głęboko osadzone oczy i podkreślić piękną tęczówkę oka. Sposób nakładania cieni jest inspirowany lampą sceniczną i grą świateł. Makijaż najbardziej pasuje do kobiet, które mają szeroko rozstawione oczy. Ta technika sprawi, że będą one wyglądały bardziej proporcjonalnie.

Zapraszamy na warszataty, gdzie nauczysz się wykonywać makijaż spotlight.

Zajęcia te przeznaczone są zarówno dla osób zaczynających swoją drogę z makijażem, jaki i dla wizażystek chcących rozwijać swoje zdolności i nauczyć się czegoś nowego.

Cut Crease

Oko podkreślone wyraźną, czarną kreską przy użyciu eyelinera – to makijaż, który nigdy nie wychodzi z mody. Kreska może być świetnym wykończeniem mocnego, wieczorowego makijażu oka, może też występować samodzielnie – jako jedyny, ciemny akcent na jasnej powiece. – Taki klasyczny, minimalistyczny makijaż doskonale nadaje się na co dzień, do pracy. Różne kombinacje kresek można wykorzystać również w technice.

 

Szczegóły

Data:
16 lipca 2019
Czas:
10:00 - 16:00
Koszt:
300 zł
Rodzaj szkolenia:
,

Organizator

Kontact
Telefon:
884 787 526
Email:
szkolenia@kontact.pl

Inny

cena
300 zł