O NAS

_DSC8137

Agencja Kontact to centrum szkoleniowe i uznana marka w branży kosmetycznej.

Specjalizujemy się w prowadzeniu wysokiej klasy szkoleń z zakresu kosmetologii i zabiegów pielęgnacyjnych. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta są naszą dewizą. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu, rzetelność i umiejętne przekazywanie wiedzy to atuty, które nas wyróżniają. Systematycznie bierzemy udział w międzynarodowych konferencjach i to dzięki temu świadczone przez nas usługi odpowiadają trendom na rynknowościom technologicznym.

Prowadzimy szkolenia z zakresu kosmetologii, podologii, makijażu permanentnego, mezoterpaii igłowej, stylizacji paznokci i różnego rodzaju zabiegów na ciało. W naszej ofercie jest także obsługa aparatur kosmetycznych i urządzeń medycznych. Centrum szkoleniowe odpowiada na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku usług kosmetycznych i dlatego nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Nowoczesne techniki zabiegowe, praktyczne szkolenia z udziałem modelek oraz kompleksowe podejście do każdego klienta są dla nas priorytetem. Nasi szkoleniowcy i trenerzy to wykwalifikowany i kompetentny zespół,który z pasją i zaangażowaniem dzieli się nabytymi umiejętnościami. Współpracujemy z Powiatowymi UrzędamiPracy; wszystkie kursy zakończone są egzaminem i wystawieniem certyfikatu w języku polskim i angielskim.

Dążymy do tego, by nasi klienci zapoznali się z najnowszymi tendencjami na rynku kosmetycznym, dlatego stawiamy na innowacyjność, konkurencyjność i nowoczesność. W celu świadczenia najwyższej jakości usług oraz uzyskania Państwa satysfakcji, pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie i używamy najlepszej jakości kosmetyków. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, dzięki której poszerzą Państwo swoje umiejętności, bądź zdobędą wymarzone uprawnienia do wykonywania zawodu i powiększą swoją ofertę gabinetową i tym samym atrakcyjność na rynku pracy.

NASI TRENERZY

zdjęcie Dorota3

DOROTA DZODZOMENYO

Trener z zakresu microbladingu, makijażu permanentnego i mikropigmentaji medycznej

*****

Magister pedagogiki, specialista promocji zdrowia, dyplomowana pielęgniarka. Doświadczona linergistka i szkoleniowiec. Właścicielka Studia Soul Contour specjalizującego się w zabiegach makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej. Od 10 lat wykonuje zabiegi mikropigmentacji skóry. Posiada trzynastoletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów związanych z zabiegami medycznymi i paramedycznymi. Od ośmiu lat prowadzi kursy dotyczące mikropigmentacji i pigmentowania skóry.

zdjęcie Marta

MARTA KARBOWSKA

Trener z zakresu wizażu, kosemtologii i kosmetyki twarzy oraz ciała

*****

Kosmetolog oraz dyplomowana wizażystka. Z zaangażowaniem podchodzi do każdego szkolenia. Przekazuje wiedzę w sposób jasny i rzetelny. Ukończyła Kosmetologię w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu oraz szkołę makijażu Pro Academy School of Makeup. Uczestniczy w licznych szkoleniach oraz kursach aby cały czas podnosić swoje umiejętności i
kwalifikacje.

zdjęcie Magdy2

MAGDALENA NIZYŃSKA

Trener z zakresu podologii oraz stylizacji paznokci

*****

Doświadczony podolog i szkoleniowiec, doskanałe umiejętności pedagogiczne oraz specjalistyczna wiedza czynią ją cenionego i poszukiwanego szkoleniowca. Ciągłe doskonalenie się w nowych technikach zabiegówych i doświadczenie w pracy stylistyi podologa są niezastąpiona rekomendacją trenerską.
Certyfikowany szkolenioweic firmy Podopharm.

DLA MODELEK

Małgorzata Kowalik

Koordynator ds. szkoleń

tel: 884 787 526

szkolenia@kontact.pl 


ZOSTAŃ NASZĄ MODELKĄ

Chcesz korzystać z zabiegów w bardzo niskiej cenie?

A nawet za darmo?

Jeżeli tak, możesz już dzisiaj zostać naszą modelką na kursie kosmetycznym, stylizacji paznokci, makijażu permanentnego oraz wielu innych i cieszyć się profesjonalnymi zabiegami w rewelacyjnie niskich cenach. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez kursantki pod okiem instruktora kosmetologa lub wykwalifikowanego podologa na wysokiej jakości kosmetykach oraz profesjonalnym sprzęcie.

Pozostaw swoje dane kontaktowe i informację o zabiegach, które Ciebie interesują, a gdy tylko będą one dostępne – otrzymasz od nas zaproszenie!  

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA MODELEK

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

DOTACJE

Dofinansowania dla osób bezrobotnych lub poszukujących pracy.

️Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi szkoleniami posiadającymi status osób bezrobotnych lub poszukujących pracy na bezpłatne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe. Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce!

Agencja Kontact posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.02/00177/2005 w Wojewódzkim Urzędzie Pracy i oferuje Państwu szkolenia w pełni dofinansowane ze środków budżetu państwa.

Pomożemy w przygotowaniu wszystkich formalności. Doradzamy indywidualnie zakres tematyczny kursu.

Poniżej podajemy, w jaki sposób osoba bezrobotna może ubiegać się o sfinansowanie kursu z Urzędu Pracy:

1. Osoba ubiegająca się musi być zarejestrowana w Urzędzie Pracy. Szkolenie przysługuje zwłaszcza w przypadku:
• braku kwalifikacji zawodowych niezbędnych do podjęcia pracy lub w celu ich uzupełnienia,
• utraty zdolności do wykonywania pracy w dotychczas wykonywanym zawodzie,
• braku umiejętności aktywnego poszukiwania pracy.
2. Szkolenie ma mieć na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych i innych umiejętności, zwiększających szanse osoby bezrobotnej lub poszukującej pracy na zatrudnienie.
3. ️Osoba ubiegająca się ma obowiązek złożyć w Urzędzie Pracy wniosek i wymagane przez urzędników dokumenty. Warto znać cenę kursu, datę rozpoczęcia, pełną nazwę kursu i nazzwę naszej instytucji. Urzędy Pracy organizują szkolenia dla osób bezrobotnych w formie zarówno grupowej jaki i indywidualnej.

️W ciągu 30 dni Urząd Pracy powinien wydać decyzję. Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, Urząd wyda skierowanie, będące podstawą przyjęcia na szkolenie. Ta część procedury zależna jest tylko i wyłącznie od Urzędu Pracy, który w sposób indywidualny podchodzi do każdego z petentów i złożonego przez niego wniosku.

GALERIA